• awesome images 0(506) 281 08 09
  • info@eplusturkiye.org
  • Anasayfa
  • 3. Yılımıza özel 15 öğrenciye MüzeKart Hediye!

3. Yılımıza özel 15 öğrenciye MüzeKart Hediye!

Kuruluşumuzun 3.yılına özel siz değerli öğrenci arkadaşlarımıza bir hediye de ErasmusPlus Türkiye ailesinden olsun istedik!!!

Seyahat severlerin çoğunda bulunan Müzekart, pek çok güzelliği ücretsiz görme seçeneği sunan bir kart çeşididir. Müzekart’ı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı’na ve KKTC’ye bağlı tüm müzelere giriş sağlayabiliyorsunuz.

Üçüncü Yılımıza özel 15 öğrenciye MüzeKart Hediye! Yıllık olarak yenilenen müze kartlar ile her müzeye girebiliyorsunuz. Müzekart’ı ülke vatandaşlarının hepsi alabiliyor. Türkiye’de Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Milli Saraylar’a bağlı 300’den fazla mekan bu kart ile ücretsiz şekilde gezilebiliyor.

Müze Kart sahibi olmak isteyenler, kart basım istasyonlarından “Fotoğraflı Kimlik Kartı, öğrenci belgesi, Pasaport veya Ehliyet” ibraz ederek 40 saniye içinde kartlarını alabilirler. Ayrıca Muze.gov.tr‘de istenen bilgileri girerek, kredi kartı ile kart satın alabilirler. İnternet başvuruları, sistem onaylandıktan sonra 5 gün içerisinde kargo ile belirtilen adrese gönderilir. İŞTE DETAYLAR…

MüzeKart Hediye! 18-25 yaş aralığında olan herkes bu hediyenin sahibi olabilir..

Yapman Gerekenler:

-Instagram hesabımızı olan erasmusplusturkiye’yi takip etmek

-Paylaştığımız postu beğenmek ve kaydetmek

-Gitmek istediğin müzeyi veya yeri bizimle yorumda paylaşmak

Müze Kartını Nasıl Alacaksın:

Kendi şehrinde bulunan müze kart alabileceğin noktadan kartını alıp ücret ödemeni yaptıktan sonra bizimle (müze kartını ön-arka olmak üzere bizimle fotoğraflarını paylaşıp, sana verilen fiş ile IBAN numaranı) mail yolu ile bize iletmen gerekecek. Detaylar ve soruların için:
info@erasmusplusturkiye.com

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram hesabımız için tıkla
-Facebook grubumuz için tıkla
-Telegram grubumuz için tıkla
-Whatsapp Duyuru Kanalımız için tıkla
-Twitter hesabımız için tıkla!

Diğer projeler için tıkla!

Yorum Yap