• awesome images 0(506) 281 08 09
  • info@eplusturkiye.org
  • Anasayfa
  • İngilizce Dijital Eğitim Platformu - E+ Türkiye

İngilizce Dijital Eğitim Platformu “Diyalekt” Hizmete Açıldı

Millî Eğitim Bakanlığınca her yaş ve seviyedeki kullanıcının İngilizce öğrenme süreçlerini eğlenceli bir şekilde kolaylaştırmak için seçkin dil uzmanları tarafından tasarlanan “Diyalekt” adlı İngilizce dijital eğitim platformu erişime açıldı.

            İngilizce platformu Diyalekt’in tanıtım programında Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer; Üç dilde seferberlik ilan ettiklerini vurgulayarak, “Bir: Türkçe çünkü Türkçeyi bilmediğiniz zaman başka bir dili öğrenmeniz mümkün değil. İkincisi İngilizce, yabancı dil. Üçüncüsü matematik çünkü biz matematiğe bir ders olarak değil bir dil olarak bakıyoruz. Öğrencilerimizin hayatla rasyonel ilişki kurabilmesi için aracı olan bir dil.” dedi.

           Öğretmen ve öğrencilerin yabancı dilde okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini daha üst seviyelere taşımalarına yardımcı olmayı hedefleyen Diyalekt uygulaması çocuklar ve yetişkinler için farklı doküman, test ve uygulamaları bünyesinde barındırıyor. Seçkin dil uzmanları tarafından geliştirilen DİYALEKT ve DİYALEKT KIDS, her yaş ve seviyedeki kullanıcıların İngilizce öğrenme süreçlerini eğlenceli bir şekilde kolaylaştırmak üzere tasarlanmış web ve mobil tabanlı zengin içerikler sunmakta.

         Başlangıç seviyesinden ileri seviyelere kadar İngilizce öğrenimini ücretsiz bir şekilde sağlayan DİYALEKT ve DİYALEKT KIDS’e tüm vatandaşlarımız EBA ya da e-Devlet şifreleriyle erişim sağlayabilirler.

Uygulamaya ulaşmak için:

Bilgisayarlar için tıklayınız.

Android cihazlar için tıklayınız.

IOS cihazlar için tıklayınız.

Yorum Yap