• awesome images 0(506) 281 08 09
 • info@eplusturkiye.org
 • Anasayfa
 • Turkcell Genç Yetenek Programı - E+ Türkiye

Turkcell Genç Yetenek Programı Başlıyor!

Son Başvuru Tarihi: 23 Nisan 2023

Esnek çalışma imkanı ve sürekli gelişim fırsatı sunan, yetenek odaklı bir kariyer istiyorsan Turkcell Genç Yetenek Programı asla kaçırmaman gereken bir fırsat.

Turkcell’in gençlere özel işe alım programı GNÇYTNK ile tamamen yeteneğine ve isteklerine göre şekillenen bir kariyer seni bekliyor.

1995 yılı ve sonrası doğumlu lisans son sınıf, yüksek lisans veya doktora öğrencisiysen ya da bu programlardan yeni mezunsan ve/veya maksimum 1 yıl iş deneyimine sahipsen Turkcell’de tam zamanlı bir iş imkanı için sen de bize katıl!

Süreç Haritası

1-Başvuru Dönemi

2-Değerlendirme Süreçleri (mobil oyun, genel yetenek ve ingilizce testi)

3- Grup Vaka Çalışmaları

4-Panel Mülakatları

5- İş Teklifleri

6- Aramız Hoş Geldin

Turkcell Hakkında Bilgilendirme

Turkcell, Türkiye’de kurulmuş; yerleşik, entegre iletişim ve teknoloji hizmetleri şirketidir. Müşterilerine mobil ve sabit şebekeleri üzerinden ses, data, TV hizmetleri ve katma değerli bireysel ve kurumsal servisler sunmaktadır.

Türkiye’de mobil iletişim, Şubat 1994’te Turkcell’in hizmete girmesiyle başladı. 27 Nisan 1998’de T.C. Ulaştırma Bakanlığı ile 25 yıllık GSM lisans anlaşması imzalayan Turkcell, müşterilerine sunduğu mobil ses ve veri iletişimine dayalı hizmetlerin çeşitliliğini, kalitesini ve buna bağlı olarak müşteri sayısını da artırarak gelişimini sürdürdü. Hisseleri 11 Temmuz 2000’de Borsa İstanbul (BİST) ve New York Stock Exchange’de (NYSE) eşzamanlı olarak işlem görmeye başlayan Turkcell, NYSE’ye kote olan tek Türk şirketi unvanına sahiptir. Turkcell aynı zamanda Borsa İstanbul Sürdürülebilirlik Endeksi’nde yer almaktadır.

Çalışma Modelleri

Esnek Çalışma Modeli

1-‘Sınırların Ötesinde’ Çalışma Manifestomuz
 • Her yerden çalışırız.
 • Her durumda erişilebilir oluruz.
 • Tüm hizmetlerin kesintisiz sunulacağı şirket lokasyonlarını kullanmak istersek Turkcell Life – Dijital Ofis uygulamasından yararlanırız.
 • «Esnek Çalışma Desteği» ile çalışma ortamımızı destekler ve iyileştiririz.
 • Yüz yüze iletişimin gücünden faydalanırız.
2-Temel Çalışma Prensibimiz

’Esnek Çalışma Modeli’’mizde, iş gerekliliklerimizin lokasyon bağımsız çalışmaya elverişli olduğuna ilişkin yöneticimiz ile mutabık kalarak, bağlı olduğumuz ofisin bulunduğu şehrin dışından, yurt içi veya yurt dışından çalışabiliriz. Şirket lokasyonlarını kullanacağımız her durumda Turkcell Life – Dijital Ofis uygulaması ile rezervasyon yaparak istediğimiz zaman ofisten çalışabiliriz.

3-Turkcell Life – Dijital Ofis Uygulamamız

Turkcell Life’ın altında yer alan ofis rezervasyon yönetim sistemi olan «Dijital Ofis» uygulamamızı ofisleri kullanmak; günlük olarak masa, toplantı odası ve sunulan diğer ofis hizmetlerinden yararlanmak için kullanırız.

4-Esnek ve Konforlu Çalışırız
 • Günümüzü Planlarız (Esnek Saatler – Toplantı Kuralları): ‘Esnek Çalışma Saatleri’ ile ihtiyaç duyduğumuzda günümüzü mesai başlangıcını 10:00’a, mesai bitimini 19:00’a kadar esneterek planlayabiliriz. ‘Toplantısız Saatler’ uygulamasıyla bireysel odak gerektiren işlerimize yoğunlaşırız.
 • Ofistasyon kapsamında istediğimiz zaman, istediğimiz Turkcell ofisinden çalışabiliriz.
 • “Esnek Çalışma Desteği” ile çalışma ortamımızı ve internet erişimimizi destekler ve iyileştiririz..
 • Çalışmak için seçtiğimiz ortamın sağlığımız ve güvenliğimiz için uygun olmasına dikkat eder ve tedbirli davranmayı ihmal etmeyiz.
5-Motivasyon ve Sinerjiyi sağlarız.

Birlik hissimizi güçlendirmek, takım çalışmasını teşvik etmek, başarılarımızı aynı masa etrafında kutlamak için -sağlıklı günlerde- sıklıkla bir araya geliriz.

Kısmi Süreli (Part-Time) Çalışma Modeli

FLEX MENÜ

Flex Menü ile ek menfaat paketlerimizi yaşam tarzlarımıza ve farklı ihtiyaçlarımıza göre oluşturabiliyoruz. Flex Menü kapsamında; sağlıklı yaşam paketleri, yemek çekleri, hayat sigortası, hediye çekleri seçeneklerinden seçimler yapabildiğimiz gibi geleceğe yatırım, yıllık izin satışı ve Turkcell Gönüllülerine bağış yapabililiyoruz.

BEYAZ GÖLGE

Aramıza katılan çalışma arkadaşlarımızın kurum kültürüne ve işe adaptasyonunun hızlı bir şekilde sağlanması amacıyla Beyaz Gölge uygulamamız var. İşe yeni başlayan çalışma arkadaşlarımıza genel işleyiş, iş akışı, iş bölümü, ilgili doküman ve sistemler, idari işler ve genel ihtiyaçlar hakkındaki bilgileri deneyimli Turkcell’lilerden seçilen Beyaz Gölgeler aktarıyorlar.

DOĞUM GÜNÜ İZNİ

Yıllık iznimize ek olarak, doğum günlerimiz için ek bir günlük izin hakkımız var.

ÇALIŞAN YARDIM MASASI

Her türlü teknik ve idari işlerle ilgili problemlerimizi anında iletebileceğimiz özel destek hattımız ile, çözüme anında ulaşıyoruz.

İŞTE BUNA ÖDÜL VERİLİR

Her yıl 4 ayda bir gerçekleştirilen “Turkcell Ödül Töreni”nde, fark yaratan çalışma arkadaşlarımızı alkışlıyoruz.

KIDEM ÖDÜLÜ

5, 10 ve 15 yıldır bizimle olan çalışma arkadaşlarımız için her yıl “Kıdem Ödül Töreni” düzenliyoruz.

ANLIK ÖDÜLLENDİRME

Yöneticilerimiz ekiplerindeki Turkcell’lilere mobil uygulamamız Mobilim üzerinden anlık olarak ödül gönderebiliyorlar.

CXO ÖDÜLLERİ

Yönetim ekibimiz ve takım arkadaşlarımız arasındaki bağı güçlendiren, hepimizi motive eden uygulamalarımızdan biri de, üst yönetimdeki liderlerimizin başarılı hamlelerimizi bizzat mükafatlandırdıkları CEO-CXO Ödülleri.

Ayrıcalıklar

 • Kreş Yardımı
 • Taşınma Yardımı
 • Yenilenme İzni
 • Doğum Günü İzni
 • Karne Tatili
 • Uzun Vadeli Teşvik Programı

Turkcell Genç yetenek Programı
Turkcell Genç yetenek Programı
Turkcell Genç yetenek Programı

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

Turkcell Genç Yetenek Programı

Daha fazla blog yazısı okumak için buraya tıklayın.
Merak ettiklerinizi ve sormak istediklerinizi yorum kısmına bırakabilirsiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram,FacebookTwitterTelegramWhatsapp Duyuru Kanalı

Erasmus+ ve ESC projeleri için BURAYA tıkla!

Yorum Yap