• awesome images 0(506) 281 08 09
  • info@eplusturkiye.org
  • Anasayfa
  • Öğrenciler için İndirimler 2023 - E+ Türkiye

Öğrenciler için İndirimler birçok sektörde ve alımda uygulanmaktadır. Bir bilgisayar programı, streaming servisi veya yolculuk için öğrencilere yönelik birçok indirim fırsatı bulunmaktadır. Bu yazımızda sizlere öğrenci olarak faydalanabileceğiniz indirimleri listeledik. İnstagram hesabımızda paylaştığımız gönderinin altına sizde bildiğiniz öğrencilere özel indirimleri bırakabilirsiniz.

Öğrencilere Yönelik İndirimler 2023

Spotify

Spotify, İsveç merkezli bir müzik veri akışı ve podcast servisi olup aralarında Sony, EMI, Warner Müzik Grubu, The Orchard ve Universal’in de bulunduğu bir dizi seçkin bağımsız plak şirketlerinden seçilmiş müziklerin sınırsızca dinlenmesine izin veren, aylık abonelik sistemiyle çalışan bir dijital müzik platformudur. Mobil cihazınıza indirerek, bilgisayarınızda veya televizyonunuzda dinleyebileceğiniz Spotify ile öğrenciyseniz 1 aylık ücretsiz premium hizmetinden sonra aylık 21,99 TL üzerinden devam edebilirsiniz.

Spotify Öğrenci İndirimi için Tıklayınız

THY Öğrenci İndirimi

Öğrencilerimizin her anlarında yanlarındayız. Yeni keşiflere, sevdiklerinize ve okulunuza hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşın diye, Türk Hava Yolları ayrıcalıklarını ihtiyaçlarınıza göre özelleştirdik. Miles&Smiles üyesi olarak eşsiz fırsatlar sunan öğrenci uçak bileti avantajlarıyla keyifli bir yolculuğun tadını çıkarıp, keşfetmenin ve öğrenmenin sınırlarını genişletebilirsiniz. Online kaydınızı gerçekleştirin ve hem yurt içi hem de yurt dışı uçuşlarında fırsatları yakalayın!

THY Öğrenci İndirimi için Tıklayınız

Youtube

Karşınızda öğrenci planı. YouTube ve YouTube Music’i reklamsız kullanın. 1 aylık ücretsiz deneme süresi • Ardından ₺19,49⁠/⁠ay • Dilediğiniz zaman iptal etme seçeneği. En sevdiğiniz videoları kesintisiz izleyebilmeniz için reklam yok.
İnternet bağlantınız yokken veya hareket halindeyken izlemek için videoları indirin. Başka uygulamalar açıkken veya ekran kilitliyken video izlemek için içerikleri arka planda oynatın. İstediğiniz tüm müzikleri YouTube Music uygulamasında reklamsız ve canlı dinleyin.

Youtube Öğrenci İndirimi için Tıklayınız

Microsoft Office

Öğrenciler ve eğitimciler Word, Excel, PowerPoint, OneNote ve şimdi Microsoft Teams’in yanı sıra diğer sınıf araçlarını içeren Microsoft Office 365 Eğitim’i ücretsiz olarak kullanabilir. İhtiyacınız olan tek şey geçerli bir okul e-posta adresi. Deneme sürümü değil. Hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Microsoft Office İndirimi için Tıklayınız

Apple

Eğitime özel Apple fiyatları ile yeni bir Mac veya iPad satın alırken indirimden yararlanın. Üniversite öğrencileri, üniversiteye yeni kabul edilmiş öğrenciler, üniversite öğrencileri için ürün satın alan ebeveynler, öğretmenler ve tüm eğitim personeli için geçerlidir.

Apple Öğrenci İndirimi için Tıklayınız

S Sport Plus

Dünya futbolunun zirvesinden NBA’e; EuroLeague’ den Formula 1’den Formula 2’ye; UFC’den boks gecelerine dünyanın önde gelen en önemli spor organizasyonlarını S Sport Plus ayrıcalığıyla ister Smart TV’den ister webten, ister cepten ilk 2 ay aylık sadece 19,99’a  izleyebilirsiniz.

Ssport Plus Öğrenci İndirimi için Tıklayınız

Samsung

Öğrenci indirim programından yararlanacak kişilerin aktif olarak öğrenciliklerinin devam etmesi, son kullanıcı olması ve bu kişilerin e-devlet üzerinden almış oldukları öğrenci belgeleri kodunu https://shop.samsung.com/tr/ogrenci-belgesi/ link üzerinden “E-Devlet Öğrenci Belge (Barkod) Numarası” alanına yazarak/yapıştırarak “ shop.samsung.com’a giriş yapmaları gerekmektedir.

Öğrenci indirim programına üye olan ve özel fiyatlardan yararlanan kişiler, kurumsal alım ve/veya üçüncü kişilere satış amacıyla alım yapamazlar.

Samsung Öğrenci İndirimi için Tıklayınız

SkillShare

Skillshare de Öğrencilere Yönelik bir online eğitim ve öğrenim platformu. Öğrencilere kariyerlerinde veya günlük hayatlarında kullanabilecekleri pek çok farklı beceriler öğrenme olanağı sunuyor. SkillShare premium üyeliğini öğrencilere %50 indirimli olarak sunuyor.

SkillShare Öğrenci İndirimi için Tıklayınız

BluTv

Blu TV üniversite öğrencileri için indirim sağlamaktadır ve öğrenci kampanyası dahilinde aylık B luTV üyeliği 49,90 TL’dir.

BluTv Öğrenci İndirimi için Tıklayınız

EverNote

Evernote çapraz platform not alma, düzenleme ve arşivleme uygulaması. Merkezi ABD’nin Redwood City şehrinde bulunan Evernote Corporation tarafından geliştirilmekte olan Evernote uygulaması ile metin, web sayfası, fotoğraf, ses kaydı, el yazması şeklinde not alınabilmektedir. Koşulları sağlayan üniversite öğrencileri, Evernote Personal’a bir yıllık aboneliklerinde %50 indirim kazanabilir.

EverNote Öğrenci İndirimi için Tıklayınız

AutoDesk

Öğrenci ve eğitmenler, Autodesk ürün ve hizmetlerine bir yıl boyunca eğitim amaçlı erişim hakkına sahip olur ve uygun oldukları sürece yenileme yapabilirler. Uygunluğunuzu hemen doğrulatın.

AutoDesk Öğrenci İndirimi için Tıklayınız

Daha fazla blog yazısı okumak için buraya tıklayın.
Merak ettiklerinizi ve sormak istediklerinizi yorum kısmına bırakabilirsiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-InstagramFacebookTwitterThreadsTelegramWhatsapp Duyuru Kanalı

Erasmus+ ve ESC projeleri için BURAYA tıkla!

cverasmus+ESCgençlik

Yorum Yap