• awesome images 0(506) 281 08 09
  • info@eplusturkiye.org
  • Anasayfa
  • Macaristan Belçika EIT Staj Programı - E+ Türkiye

Avrupa Yenilik ve Teknoloji Enstitüsü (EIT), Avrupa’nın en büyük yenilik ekosistemini kuran, Avrupa genelinde yeniliği artırmak amacıyla 2008 yılında kurulmuş bağımsız bir AB organıdır. EIT’nin misyonu, Avrupa Birliği ve Üye Devletlerinin acil küresel zorluklarla mücadele ederek yenilik yapma yeteneğini güçlendirerek sürdürülebilir ekonomik büyümeye ve rekabetçiliğe katkıda bulunmaktır.

EIT şimdi, 2024’ün başında başlayacak stajyerlik programına altı aylık bir süre için başvuru çağrısını başlatıyor. Stajyer, Direktörlük ve İdarenin yanı sıra İnovasyon, Eğitim ve İletişim ve Departmanın günlük operasyonlarını destekleyecektir.

Bilgi ve Yenilik Toplulukları Departmanları. İstihdam yeri, EIT Genel Merkezinin bulunduğu Budapeşte, Macaristan olacaktır.

İletişim ve Katılım Birimi için, kursiyerlerden birinin Belçika’nın Brüksel kentindeki EIT İrtibat Bürosundan çalışmak üzere görevlendirilmesi olasılığı bulunmaktadır.

Sizden ne bekleniyor?

– Avrupa’daki güncel olaylara ilgi;

– Avrupa’daki EIT ve inovasyon hakkında bilgi edinmeye ilgi;

– Taze içgörülerle günlük çalışmalara katkı;

– Proaktif ve yaratıcı bir tutum.

Mali Koşullar ve Faydalar

– Stajyerlere aylık hibe verilecektir. Mevcut maaş düzenlemelerine göre staj hibesinin net tutarı Budapeşte için 1.236,74 Avro ve Brüksel için 1.635,91 Avro’dur.

– Staj programı altı ay sürelidir. Staj, istisnai ve usulüne uygun olarak gerekçelendirilmiş hallerde bir defaya mahsus olmak üzere 6 ay daha uzatılabilir.

– İşe alınan stajyerler işe alım yeri ile istihdam yeri arasındaki seyahat masraflarına katkıda bulunmak üzere sabit bir seyahat bursu alacaktır.

Nasıl başvurulur?

Başvurmak için EIT web sitesinde verilen bağlantı aracılığıyla EU CV Online sistemine kaydolmanız ve prosedürün çeşitli aşamalarına ilişkin tüm talimatları takip etmeniz gerekir.

Not: Çevrimiçi kaydınızı tamamladığınızda, ekranda not etmeniz gereken bir kayıt numarası alacaksınız. Bu numarayı aldıktan sonra kayıt işleminiz tamamlanır. Bu, başvurunuzla ilgili tüm konularda referans numaranız olacaktır. Numara almadığınız takdirde başvurunuzun kaydedilmediğini lütfen unutmayın.

EIT Macaristan Belçika Staj Programı için Tıklayınız

Son Başvuru Tarihi: 16/01/2024 13.00

Daha fazla blog yazısı okumak için buraya tıklayın.
Merak ettiklerinizi ve sormak istediklerinizi yorum kısmına bırakabilirsiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-InstagramFacebookTwitterThreadsTelegramWhatsapp Duyuru Kanalı

Erasmus+ ve ESC projeleri için BURAYA tıkla!

Yorum Yap