• awesome images 0(506) 281 08 09
  • info@eplusturkiye.org
  • Anasayfa
  • Local EYE'ı Memleketinizde Organize Edin!! - E+ Türkiye

Local EYE’ı memleketinizde organize edin!! Local EYE(European Youth Event) türkçe çevirisiyle Avrupa Gençlik Etkinliği, genç Avrupalılar arasında aktif vatandaşlığı teşvik etmek amacıyla 2014 yılından bu yana Avrupa Parlamentosu tarafından yılda iki kez başlatılan ve ev sahipliği yapılan uluslararası bir etkinliktir.

Avrupa Parlamentosu, 2024 baharında EYE’nin iki yerel düzenlemesini organize etmek üzere iki kar amacı gütmeyen kuruluşa mali destek sağlıyor. Bu etkinlikler, Avrupa seçimlerinin hemen öncesinde iki farklı AB Üye Devleti’nde gerçekleştirilecek.

Siz de bir sivil toplum veya gençlik örgütünün bir parçası mısınız? Şimdi genç Avrupalıların bir araya gelmesini, doğrudan memleketinizde düzenlemek için başvurun!

EYE2023 etkinliğini geride bıraktıktan sonra, Avrupa Parlamentosu tarafından Strasbourg’da düzenlenen bir sonraki iki yılda bir gerçekleşen EYE etkinliği 2025 için planlanmaktadır. Bu kadar uzun süre beklemek istemiyor musunuz? Biz de istemiyoruz!

Local EYE’ı memleketinizde organize edin!!

Avrupa Parlamentosu, kar amacı gütmeyen iki kuruluşa mali destek sağlayarak, EYE’nin 2024 baharında iki yerel düzenlemesini organize etmelerine olanak tanıyor. Bu etkinlikler, gelecek yılın haziran ayında Avrupa seçimlerinden hemen önce iki farklı AB Üye Devleti’nde hafta sonu boyunca gerçekleştirilecek.

Gençlik örgütleri ve yerel gençler tarafından Avrupa Parlamentosu ile işbirliği içinde tasarlanan ve oluşturulan yerel EYE etkinlikleri, Avrupa’yı gençlere daha yakın getiriyor ve EYE deneyimini ülkenize taşıyor!

11 TEMMUZ ile 5 EYLÜL tarihleri arasında yerel EYE organizatörü olmak için BAŞVURUN!

Bizi takip etmeyi unutma! 
-InstagramFacebookTwitterThreadsTelegramWhatsapp Duyuru Kanalı

Erasmus+ ve ESC projeleri için BURAYA tıkla!

Yorum Yap