• awesome images 0(506) 281 08 09
  • info@eplusturkiye.org
  • Anasayfa
  • LevelUP! 2024 Gençlik Formu Belçika - E+ Türkiye

“LevelUP! 2024” Gençlik Formu Brüksel, Belçika

Avrupa’nın her yerinden 1200 gencin “LevelUP! 2024” – Brüksel, Belçika’daki Avrupa Parlamentosu’nda 2 gün boyunca kapasite geliştirme etkinliği. Bu fırsat, Avrupa’daki gençlerin buluşmaları, değiş tokuş etmeleri ve aktivizmlerini nasıl artıracaklarını öğrenmeleri için en büyük etkinliklerden biridir. “LevelUP! 2024” Avrupa Birliği tarafından finanse edilmektedir.

“LevelUP! Hakkında 2024”

“LevelUP! 2024” tüm Avrupa ülkelerinden 1.200 kişi için açık bir çağrıdır. Herkesin fark yaratma gücü var – LevelUP! aktivizminizi bir sonraki seviyeye taşımakla ilgilidir.

“LevelUP!” Bilgi ve becerilerinizi Avrupa düzeyinde genişletmek için alanlar açmak üzere uzmanları ve kuruluşları bir araya getirir, böylece kampanyanız veya eyleminiz potansiyeline ulaşabilir. Bu iki günlük etkinlik sırasında iletişim, savunuculuk ve organizasyon dünyasına dalabilirsiniz.

LevelUP! önemsedikleri konularda olumlu bir değişiklik yapmak isteyen ve arzulayan herkesi hedef alıyor. İster yeni başlıyor olun, ister zaten biraz deneyime sahip olun, Bu etkinlik becerilerinizi karşılayacak şekilde uyarlanmıştır. LevelUP! Her kökenden, etnik kökenden, cinsiyetten ve engelli yaşayan insanlardan insanları katılmaya teşvik edin ve LevelUP yapmaya kararlıyız! Kapsayıcı ve erişilebilir bir etkinlik.

Uygunluk | Kimler başvurabilir?

LevelUP! olan herkese açık

– 16-35 yaş arası;

– Bu Avrupa Ülkelerinden birinden geliyor (Arnavutluk, Andorra, Ermenistan, Avusturya, Azerbaycan, Belçika, Bosna Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Gürcistan, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, İrlanda, İtalya, Kosova, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Moldova, Monako, Karadağ, Hollanda, Kuzey Makedonya, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, San Marino, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre, Türkiye, Ukrayna ve Birleşik Krallık);

– “Ne hakkında tutkulusun?” hakkında küçük bir metin veya hikaye yazabiliyor. Her gün karşılaştığınız mücadeleler nelerdir? Ve en önemlisi, geleceğinizin nasıl olmasını istiyorsunuz?

– Brüksel’deki iki gün boyunca tüm etkinlik oturumlarına katılmaya hazır

Finansal koşullar

LevelUP! Etkinlik tamamen ücretsizdir.

– Konaklama ve yemekler organizatörler tarafından sağlanacaktır

– Seyahat masrafları tüm katılımcılar için geri ödeme olacaktır

Zaman Çizelgesi

Son başvuru tarihi: 31 Ocak 2024

Etkinlik günleri: 12 Cuma ve 13 Nisan 2024 Cumartesi

Nasıl başvurulur?

“LevelUP!” için başvurmak için 2024″ Etkinliği, çevrimiçi başvuruyu BURADAN doldurmanız gerekiyor

ÖNEMLİ: Avrupa Gençlik Forumu web sitesindeki formu doldurmanın LevelUP’ta bir yer garanti etmediğini lütfen unutmayın! 2024 Seçilenler, belirli bir süre içinde Avrupa Parlamentosu web sitesine kaydolma daveti alacaklar. Seçilen katılımcılar Avrupa Gençlik Haftası’na katılmak için özel bir fırsata sahip olacaklar

Daha Fazla Detay

“LevelUP! hakkında daha fazla ayrıntı için 2024”, Etkinlik web sitesini buradan kontrol edebilirsiniz

Şimdi Başvur 

Fırsat Web Sitesi

— Daha fazla blog yazısı okumak için buraya tıklayın. —
Merak ettiklerinizi ve sormak istediklerinizi yorum kısmına bırakabilirsiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-InstagramFacebookTwitterThreadsTelegramWhatsapp Duyuru Kanalı

Erasmus+ ve ESC projeleri için BURAYA tıkla!

Yorum Yap