• awesome images 0(506) 281 08 09
  • info@eplusturkiye.org
  • Anasayfa
  • İTÜ’de Uluslararası Yaz Okulu - E+ Türkiye

İTÜ’de Uluslararası Yaz Okulu Başvuru Çağrısı

T.I.M.E. Birliği tarafından desteklenen “Sürdürülebilir Teknolojilerin Disiplinlerarası İşbirliği (TCST) Uluslararası Yaz Okulu” 28 Ağustos – 8 Eylül 2023 tarihleri arasında çevrimiçi olarak gerçekleşecek.

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) 250. yılında sürdürülebilirlik odaklı projelerle geleceği dönüştürecek adımlar atmaya devam ediyor. T.I.M.E. (Top International Managers in Engineering) üyesi dört üniversitenin oluşturduğu konsorsiyum tarafından organize edilen, “Sürdürülebilir Teknolojilerin Disiplinler Arası İşbirliği (TCST) Uluslararası Yaz Okulu” bu yaz çevrimiçi olarak gerçekleşecek.

Öğrenciler, sanayiciler, genç araştırmacılar ve mühendislerin katılımına açık olacak yaz okulunda; temiz bir çevre, sürdürülebilirlik ve dijitalleşme için akıllı çözümlere katkıda bulunan yenilikçi malzeme ve teknolojilerin sürdürülebilir kullanımına odaklanılacak.

İstanbul Teknik Üniversitesi, Münih Teknik Üniversitesi (Almanya), Xi’an Jiaotong Üniversitesi (Çin) ve Aristoteles Üniversitesi (Yunanistan) tarafından organize edilen yaz okulunun kapsayacağı disiplinlerarası içerikli dersler aşağıdaki konuları kapsayacak:

  1. Tekstil malzemeleri ve teknolojileri
  2. Sürdürülebilir malzeme ve bileşenlerin çoklu fizik yardımıyla modellenmesi
  3. Döngüsel ekonomi ve sürdürülebilirlik
  4. Sürdürülebilir elektronik ve optoelektronik cihaz uygulamaları için  iki boyutlu malzemeler

Son başvuru tarihi: 26 Haziran 2023

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ!

World Bank Grubun temel yetkinliklerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz!

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram, FacebookTwitterTelegramWhatsapp Duyuru Kanalı

Erasmus+ ve ESC projeleri için BURAYA tıkla!

Yorum Yap