• awesome images 0(506) 281 08 09
  • info@eplusturkiye.org
  • Anasayfa
  • İngiltere'de Dil Okulu - E+ Türkiye

Dünyanın en çok konuşulan dili olan İngilizceyi bilmek artık günümüz şartlarında ilgi alanından çok gereklilik haline gelmiştir. Bu duruma bağlı olarak da insanlar İngilizceyi en etkili şekilde öğrenmeye çabalamaktadır. İngilizceyi öğrenmek ve hâkim olabilmek amacıyla yüzbinlerce insan anadili İngilizce olan ülkelere seyahat etmektedir. Tabi ki bu ülkelerin arasında İngilizce konuşan ve anadili ingilizce olan İngiltere göze çarpmaktadır.

Londra

Dünyanın en heyecan verici şehirlerinden biri olan Londra, müzikte, modada, kültürde ve hatta yemekte başı çekiyor. Tower Bridge ve Tate Modern’den Buckingham Sarayı ve Arsenal veya Chelsea’nin futbol stadyumlarına, Londra’nın kalbindeki çocuklar ve gençler için İngilizce yaz kampımız, İngiltere’nin başkentini keşfetmek isteyenler için harika bir fırsat.

Brighton

İngiltere’nin en ilginç şehirlerinden biri olan Brighton, bir dizi sokak sanatına, bağımsız mağazalara ve tabii ki eski tarz oyun salonları ve oyuncaklarla dolu ikonik bir iskeleye ev sahipliği yapar. Butikler, vejetaryen kafeler ve dondurma dükkanlarıyla dolu rengarenk sokakların labirenti olan The Lanes’i keşfedin ve South Downs’a ve muhteşem beyaz kayalıklarına yapılan gezilerle çevredeki Sussex kırsalını keşfedin.

Bath

Bath’ın zengin tarihinin yanı sıra bu güzel şehirde yapılacak ve görülecek çok şey var. Etrafta dolaşın ve Georgian binalarını keşfedin ya da Avon Nehri’nde nehirde bir tekne gezisine katılın, Sydney Gardens’ta futbol oynayın ya da çılgın bir golf oyununda arkadaşlarınızı yenin. Küçük kasaba ortamı, eğlenirken dinlenmek için güvenli ve samimi bir ortam yaratır.

Torquay

Torquay, güneşin sıcak, kumun yumuşak olduğu ve plajların tropik palmiye ağaçlarıyla kaplı olduğu İngiltere’nin en iyi saklanan sırlarından biridir. Kendinizi İngilizceyi öğrenmeye kaptırırken rahatlamak için mükemmel bir yer. Macera arıyorsanız Devon’un deniz mağaralarında coasteing yapabilir, manzaraları görmek için English Riviera Wheel’e atlayabilir veya Jungle Journey Adventure Golf’te becerilerinizi test edebilirsiniz.

İngiltere’de Vize Alma Süreci

İngiltere vize başvuruları VFS Global aracılığıyla yapılmaktadır. Vize başvurusu için 130 Pound kadar ücret alınır. Vizeye kursun başlama tarihinden en az iki ay önce başvurulması gerekir. İngiltere vizesi almak için yüz yüze bir randevuya girilmez, süreç belge teslimi ile devam eder. Gerekli bütün evraklarınızın detaylı bir şekilde tamamlanmış olması ve güçlü bir niyet mektubunuzun olması bu konuda önem taşır.

ABD – Dil okulu programı hakkında bilgi ve danışmanlık için BURADAN form doldurabilirsiniz.

Yazıyı sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ederim.  Hadi ne duruyorsunuz kendinize koyduğunuz engelleri kaldırın ve zamanı geldiğinde yola çıkın.

Yorum Yap