• awesome images 0(506) 281 08 09
  • info@eplusturkiye.org
  • Anasayfa
  • Globalleşen Markalar ve Avrupa Fırsatları Zirvesi - E+ Türkiye

Nişantaşı Üniversitesi Erasmus Plus Kulübü ve Genç MÜSİAD ortaklığıyla gerçekleşen Globalleşen Markalar ve Avrupa Fırsatları Zirvesi’nde, Marmara bölgesinden gelen gençler; havacılık, elektronik, endüstri ve mobilite gibi sektörlerin önde gelen ve globalleşen markalarından; alanında uzman, önemli isimlerle zengin ve verimli bir diyalog kurmasını sağlayarak kariyer ve geleceklerine katkı sağlayacak, birbiriyle tanışma ve network yapma imkânı yakalayacaktır. Aynı zamanda iş birlikçiler ve STK’lar kendi stantlarını kurarak katılımcılara, kuruluşlarının fırsatları hakkında detaylı bilgi verecektir.

Program iki oturumdan oluşacaktır ilk oturum başlığımız Avrupa Fırsatları; burada amacımız Avrupa’da eğitim görerek ülkemize katma değer sağlamak isteyen gençleri alanında uzman isimlerle buluşturmak. Oturumda Erasmus+ Fırsatları, AB proje yazım süreci gibi birçok konu AB Başkanlığı Mali İşbirliği ve Proje Uygulama Genel Müdürü Sn. Bülent Özcan Bey ve devamında Türkiye Ulusal Ajansı Başkanımız Sn. İlker Astarcı Bey tarafından katılımcılara anlatılacaktır.

Programın ikinci oturumunun konusu ise; Türkiye’den Dünya’ya açılmış Globalleşen Markalar.

Burada ülkemizin önde gelen globalleşen firmalarının üst düzey yöneticileri, konuşmalarını gerçekleştirecek. Sırasıyla THY Kurumsal İnovasyon Müdürü Sn. Ahmet Faruk Tuna, Arzum Ev Aletleri YK Başkanı Sn. Murat Kolbaşı, LC Waikiki Yönetim Kurulu Üyesi ve E-Ticaret CEO’su Sn. Ömer Barbaros Yiş Bey ve Yıldız Holding İnsan ve İş Destek Başkanı Sn. Bahattin Aydın Bey konuşmalarını gerçekleştirecek.

Oturumlar tamamlandığında ise sınırlı sayıda katılımcımıza, İnteraktif eğitim metodu ile hazırlanan sertifikalı AB Proje Geliştirme, Cv ve Motivasyon Mektubu, İklim Okuryazarlığı ve Kurumsal İnovasyon konulu atölyeler gerçekleştirilecektir.

ErasmusPlusTurkiye olarak bizde zirvenin Sosyal Medya sponsoru olarak yer almaktayız ve etkinlik boyunca stantımızda sizleri bilgilendirmek adına orada olacağız.

Zirve sonunda sizleri bir sürpriz bekliyor! 

Etkinlik Zamanı: 29 Aralık 2022  09:00-16:15

Etkinlik Yeri:Nişantaşı Üniversitesi Neotech Kampüsü

Etkinliğimiz tamamen ÜCRETSİZDİR!

Etkinliğe katılmak için; BURADA BULUNAN BAŞVURU FORMUNU DOLDURABİLİRSİNİZ.

Bize nisantasierasmusplus@gmail.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap