• awesome images 0(506) 281 08 09
  • info@eplusturkiye.org
  • Anasayfa
  • FIBA Avrupa Şampiyonası Gönüllülük Başvurusu - E+ Türkiye

FIBA Olimpiyat Elemeleri, FIBA 18 Yaş Altı Kız Avrupa Şampiyonası ve FIBA 16 Yaş Altı Kız Avrupa Şampiyonası Türkiye’de gerçekleşecektir.Avrupa’nın birçok ülkesinden A Takım ve  altyapı seviyesindeki basketbolcuların buluşacağı bu organizasyonlar için gönüllü ekibi oluşturulacak.

Sen de bu ekibe dahil olmak istiyorsan 26 Mayıs 2023 tarihine kadar başvurunu tamamla, Avrupa’nın en prestijli basketbol organizasyonlarında yerini al!

FIBA Avrupa Şampiyonası Gönüllülük Başvurusu

Genel Başlıklar:

Yemek :  Organizasyonlar gönüllü olarak görev alacak kişilerin tüm yemek operasyonu Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından gerçekleştirilecektir.

Ulaşım: Kişilerin görevli oldukları şehirdeki belirli noktalardan, belirli saat dilimlerinde hareket edecek otobüslerle ulaşım hizmeti Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından sunulacaktır. Ulaşım detayları başvuru döneminden sonra açıklanacaktır.

Konaklama: Takım mihmandarlığı göreviyle ekipte yer alan gönüllüler dışında konaklama imkanı sağlanamamaktadır. Gönüllülerin organizasyonun gerçekleşeceği ilde ikamet etmeleri ve/veya konaklama imkana sahip olmaları öncelik sebebi olabilir.

Görevlendirme: Gönüllü ekibinde yer almaya hak kazanan kişilerin görev alacağı etkinlikler TBF tarafından belirlenecektir.

Not: Görev ve sorumlulukları tanımında takımla birlikte sürekli vakit zorunluluğu olması nedeniyle sadece takım mihmandarlarına konaklama olanağı sağlanacaktır.

FIBA Avrupa Şampiyonası Gönüllülük Başvurusu

Son başvuru tarihi: 26 Mayıs 2023

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ.

Daha fazla blog yazısı okumak için buraya tıklayın.
Merak ettiklerinizi ve sormak istediklerinizi yorum kısmına bırakabilirsiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram, FacebookTwitterTelegramWhatsapp Duyuru Kanalı

Erasmus+ ve ESC projeleri için BURAYA tıkla!

Yorum Yap