• awesome images 0(506) 281 08 09
  • info@eplusturkiye.org
  • Anasayfa
  • Dikili Kampı 28-29-30 Nisan - E+ Türkiye

Merhaba Erasmus+ Türkiye! 28-30 Nisan tarihlerinde 2 gece 3 gün Kampstation partnerliğinde Dikili’ye gidiyoruz!

Erasmus+ Türkiye olarak yaptığımız paylaşımlar ve çalışmalar ile sizlere; yurt dışı fırsatlarından, projelerden, sosyal sorumluluk ve gönüllülük bilincini paylaşacağımız, deneyimlerimizi aktarabileceğimiz Yeşil ve Mavinin buluştuğu muhteşem denizi, koylarıyla ünlü Dikili’de Erasmus+ Türkiye olarak sizleri bekleyeceğiz! Özellikle akşamları, inanılmaz gün batımı manzarasını keyifle seyre dalabilir, en güzel karelerini yakalayabilirsiniz. 

Burada kamp boyunca açık kalacak standımızda yurt dışı fırsatlarından haberdar olabilir ve ücretsiz şekilde bilgi alabilirsiniz.

Etkinlik İçeriği

-2 gece 3 gün konaklama (30 Nisan Gecesi +1 kalabilirsiniz / Ücretsiz)
-Aktiviteler (10 dan fazla aktivite)
-Ödüllü Turnuvalar (Voleybol,Flunkyball)
-Yoga
-Zumba
-Canlı Müzik (Grup Performans)
-Neon Night
-Latin Workshop&Night
-Sunset Chill (DJ Set)
-Temel Kampçılık Eğitimi

Fiyata Dahil Olmayanlar

-Ulaşım
-Yeme İçme
-Çadır ve ekipmanları

*Yemekler için dışarıdan istediğini getirip kamp alanında hazırlayabilir ya da kamp alanındaki restoranı tercih edebilirsin. Restoran hizmeti detaylarını ilerleyen günlerde duyuruyor olacağız.

*Sınırlı sayıda çadır kiralama mevcuttur.

Etkinliğe katılmak için lütfen aşağıda bulunan ÖN BAŞVURU FORMUNU DOLDURUNUZ. Formu doldurduktan sonrasında ekip arkadaşlarımız size Whatsapp üzerinden ödeme bilgilerini gönderecektir.

KAMPA BURADAN KAYIT OL !

Tesis Hakkında

-Alan denize sıfırdır
-Alanın %40’ı ağaçlıktır.
-Alanda 14 adet WC 12 adet duş bulunmaktadır
-Alandaki kafeteryadan yiyecek içecek ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.
-Elektrik ihtiyacı için ortak alandaki yeterli sayıdaki prizleri kullanabilirsiniz, güvenlik açısından çadırlara elektrik çekilemiyor.
-Alanın dört tarafı kapalı ve güvenlidir.
-Alana 10 dakika (yürüme) mesafedeki Bademli Köyü’nde vakit geçirebilirsiniz, detaylı market alışverişinizi yapabilirsiniz. Zincir marketler mevcuttur. Anlaşmalı tekel marketten kamp alanına sipariş verebilirsiniz.

Konaklama

Çadır, karavan ve araç üstü çadırınızla katılım sağlayabilirsiniz. Ayrıca sınırlı sayıda Ytong (Beton Ev) konaklama seçeneği mevcuttur.

Ekipman Kiralama;
Çadırınız yok ise 2 kişilik çadır kiralayabilirsiniz. 3 gece 4 gün : 300 tl (Sınırlı sayıdadır.)

Ytong (Beton Ev) Konaklama;
Sınırlı sayıda 2 , 3 ve 4 kişilik evler mevcuttur. Lütfen instagram hesabımızdan @erasmusplusturkiye iletişime geçiniz. (0506 281 0809)

Biletler;

Standart Giriş Bileti: 2 gece 3 gün (+1 gün) olan etkinliğin içeriğini kapsar.
Çadır Kiralama Bileti: 2 Kişilik çift tente Decathlon çadırlarıdır, sadece çadır olarak kiralanır.
Karavan Giriş Bileti: Karavanla katılım için alınır, karavan +1 kişi için geçerlidir. Karavanla katılacak kişilerden birinin alması yeterlidir (karavanda konaklayacak diğer kişiler standart giriş bileti almalıdırlar).

Bu Etkinlik Demtech Travel güvencesiyle yapılmaktadır. Tursab no: 12941

Kurallar;

Kamp alanına gelen katılımcılar ilk olarak welcome masasına uğramalı ve giriş yaptırmalıdır. Giriş yaptırdıktan sonra bilekliğinizi almayı unutmayınız. Etkinlik süresince kamp bilekliği takmak zorunludur.

*Kamp alanında belirlenen noktalar haricinde ateş/mangal yakılması ve ağaç kesimi kuru olsa dahi kesinlikle yasaktır.

*Ateşli silahlar ve taşınması yasal olmayan maddeler kamp alanında bulunamaz.

*18 yaşından küçük bireyler ailesiyle veya aile onayı ile birlikte katılım sağlayabilirler.

*Gece etkinliklerinden sonra çadır alanında yüksek ses yapmak yasaktır. (Etkinlik alanı ve sahilde sınırlama yoktur.)

*Organizasyon ekibi, uygun bulmadığı kişileri ücret iadesi yapmak kaydıyla alana almama hakkına sahiptir ve diğer katılımcıları rahatsız edecek davranışlarda bulunan; taşkınlık çıkaran katılımcıları güvenlik eşliğinde alandan çıkarma hakkına sahiptir.

Ulaşım

Adnan Menderes Havalimanından;
-İzbana binerek Aliağa’ya ulaştıktan sonra 22738 numaralı durakta 837 numaralı ESHOT ile 06.00-20.25 arasındaki seferlerle Dikiliye gelip, ilçe içindeki dolmuşları kullanarak Badem Tatil Köyü’ne ulaşabilirsiniz (15dk).

Basmane Tren Garından;
Her gün tren bulunmaktadır (Eskişehir,Kütahya,Balıkesir,Ankara,Konya,Uşak,Burdur,Isparta,Aydın) trenden indikten sonra sırasıyla;
Basmane Metro>Halkapınar Metro>Halkapınar İzban>Aliağa’ya ulaştıktan sonra 22738 numaralı durakta 837 numaralı ESHOT ile 06.00-20.25 arasındaki seferlerle Dikili’ye ulaşıp, ilçe içi servisleri kullanarak Badem Tatil Köyü’ne ulaşabilirsiniz(15dk).

İzmir Otogardan;
Katta 115 numaralı peronda Dikili Seyahat’e giderek Dikili dolmuşlarına binebilirsiniz. Seferler öğlene kadar saatte bir, öğleden sonra 45 dakikada bir yaşılmaktadır. İlk dolmuş 07.15, son dolmuş 19.15 dedir. Dikili’ye vardıktan sonra yine aynı şekilde ilçe servisleriyle Badem Tatil Köyü’ne ulaşabilirsiniz.

Etkinliğe katılmak için lütfen aşağıda bulunan ÖN BAŞVURU FORMUNU DOLDURUNUZ. Formu doldurduktan sonrasında ekip arkadaşlarımız size Whatsapp üzerinden ödeme bilgilerini gönderecektir.

KAMPA BURADAN KAYIT OL !

Yorum Yap