• awesome images 0(506) 281 08 09
  • info@eplusturkiye.org
  • Anasayfa
  • Bayer'in Yenilikçi Girişimlere Kapıları Açan G4A Programı Başlıyor! - E+ Türkiye

Bayer’in Yenilikçi Girişimlere Kapıları Açan G4A Programı Başlıyor!

Bayer, sağlık ve tarım alanlarında dijital çözümler geliştiren girişimciler için G4A Girişim Hızlandırma Programı’nı duyurdu. Programa 8 Ocak’tan itibaren başvurular başlamış olup, 11 Şubat’a kadar devam edecek. Girişimciler, üzerinden başvurabilirler.

Bu program, sağlık ve tarım sektörlerinde sürdürülebilir ve ölçeklenebilir iş modelleri geliştiren, ürün veya prototip aşamasındaki girişimcilere açık. Katılımcılar, 100 gün süren eğitim ve mentorluk desteğinden yararlanacak, ağlarını genişletecek ve Bayer ile iş birliği yapma fırsatı bulacaklar. Seçilen bazı girişimcilere 300 bin TL hibe desteği sağlanacak.

Program, özellikle yapay zeka uygulamaları, erken tanı çözümleri, biyoteknolojik yenilikler gibi alanlarda yenilikçi çözümler arıyor. Bayer’in İlaç, Tüketici Sağlığı ve Tarım Ürünleri bölümleri için bir dizi özel alan odaklanma noktası olarak belirlendi.

G4A Programı, girişimcilere yatırım alma, uluslararası pazarlara açılma ve geniş bir ağ oluşturma imkanı sunuyor. Bayer, bu program aracılığıyla Türkiye’de son 6 yılda 37 girişime destek vererek 4 milyon TL‘ye yakın katkı sağladı.

Zaman Sınırlaması ve Kayıt Bilgisi:

  • Başvuru Tarihleri: 8 Ocak – 11 Şubat
  • Online Buluşma Etkinlikleri: 17 Ocak ve 7 Şubat

Program hakkında daha fazla bilgi için web adresini ziyaret edebilir, Bayer’in sosyal medya hesaplarından (Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube) güncel duyuruları takip edebilirsiniz. Ayrıca, 17 Ocak ve 7 Şubat tarihlerinde düzenlenecek Online Buluşma etkinliklerine katılarak, program hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu etkinlikler, programın potansiyellerini daha yakından anlamak ve ağınızı genişletmek için mükemmel bir fırsat sunuyor.

Bayer’in Yenilikçi Girişimlere Kapıları Açan G4A Programı Başlıyor!

— Daha fazla blog yazısı okumak için buraya tıklayın. —
Merak ettiklerinizi ve sormak istediklerinizi yorum kısmına bırakabilirsiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-InstagramFacebookTwitterThreadsTelegramWhatsapp Duyuru Kanalı

Erasmus+ ve ESC projeleri için BURAYA tıkla!

Yorum Yap