• awesome images 0(506) 281 08 09
 • info@eplusturkiye.org
Macaristan Eğitim Kursu Projesi

Macaristan Uzun Dönem ESC Projesi

Macaristan’ın Szécsény şehrinde 01/07/2024 – 30/06/2025 tarihleri arasında toplam 52 hafta olacak Macaristan Uzun Dönem ESC Projesi için katılımcılar aranmaktadır! 

AKTİVİTE AÇIKLAMASI

Dayanışma Tohumları, Macaristan’ın kırsal bölgesinde işbirliği yapmak üzere uluslararası gönüllüleri bir araya getiren bir ESC gönüllülük projesidir. 13 yıllık tecrübemizi arkamızda bırakarak projenin 3. edisyonunu yapıyoruz. Szécsény’de bulunan bu proje, okullarla, yerel ve Egyesek’in kendi gençlik merkeziyle çalışmaya odaklanıyor. İmkanları kısıtlı olan çocuk ve gençlerin günlük gelişimlerine katkıda bulunacak, yaygın eğitim ve deneyimsel pedagoji yöntemlerini tanıyacaksınız. Ne yapacaksınız: -Etkili eğitim oturumları sunmak için yerel okullar ve gençlik merkezleriyle etkileşime geçin. -Gençlik çalışmalarında deneyim kazanın (çocuklar ve gençlerle sosyal yardım ve saha çalışması). -Yanınızda profesyonel destek alarak kendi girişimlerinizi ve projelerinizi geliştirme özgürlüğüne sahip olun. Kişisel ve profesyonel gelişimi besleyen yüksek kaliteli bir öğrenme sürecine kendinizi kaptırın.

FAALİYET SIRASINDA EĞİTİM

Gençlere yönelik sosyal yardım çalışmaları alanındaki bilgi ve becerilerini derinleştirmek amacıyla gönüllülere 3 günlük bir katılım ve aylık teknik eğitimle ilgili bir görev sağlıyoruz. Gönüllüler, Macaristan Ulusal Ajansı tarafından düzenlenen geliş ve dönem arası eğitimlerinin yanı sıra Egyesek ve uluslararası ortaklarımız tarafından düzenlenen kişisel gelişim ve liderlik eğitimlerine de katılma fırsatı buluyor.

KONAKLAMA, YEMEK VE SEYAHAT DÜZENLEMELERİ

Konaklama, Szécsény kasabasında yer alan rahat bir ortak evdir. Szécsény, Nógrád’ın kalbinde, gerekli tüm tesislerin (bankalar, eczane, hastane, süpermarketler, restoranlar, kafeler vb.) mevcut olduğu küçük bir kasabadır. Szécsény, yerel ulaşım araçlarıyla kolayca ulaşılabilecek tüm aktivite alanlarına ve Budapeşte’ye doğrudan bağlantılıdır. Seyahat masrafları, mentorluk, grup koçluğu, harçlık, yemek yardımı ve yerel ulaşım düzenlemeleri tarafımızca ve uzmanlarımız tarafından sağlanmaktadır.

KATILIMCI PROFİLİ

Öğrenmeye açık, öğrenmeye istekli, takım oyuncusu. Proje çocuklarla çalışmayı kapsadığından ideal gönüllünün bu alana ilgisi olması ve informal eğitim yöntemlerini öğrenmeye açık olması gerekir. Projemiz cinsiyet, din, ırk, cinsel yönelim vb. ne olursa olsun herkese açıktır. Avrupalı ​​başvuru sahiplerine açıktır. Dayanışma Programı’nın 18-30 yaş arası ülkeleri.

Macaristan Uzun Dönem ESC Projesi

Proje Yeri: Szécsény , Macaristan

Proje Faaliyet Tarihi: 01/07/2024 – 30/06/2025

Son Başvuru Tarihi: 30/06/2024

Proje Sahibi: Egyesek Gençlik Derneği

BİLGİ PAKETİ İÇİN TIKLAYIN.

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Not: Proje katılımcı ülkesi ve son başvuru tarihi olası güncellemeler ile değişiklik gösterebilir.

Proje alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Proje www.erasmusplusturkiye.com sorumluluğunda değildir. Detaylar ve çok daha fazlası için ev sahibi kurum ile iletişime geçmenizi öneririz.

European Solidarity Corps (ESC) Programı Nedir?

ESC Programı hakkında detaylı bilgi edinmek için Buradaki Yazımızı okumanızı öneririz.

Avrupa Dayanışma Programı – ESC Kayıt Rehberi ulaşmak için Buraya tıklayınız. Gençlik portalına detaylı bir şekilde kayıt işlemleri anlatılmaktadır.

Projelere Başvuru Rehberi ‘nden projelere başvuru yaparken yardım alabilirsiniz. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram hesabımız için tıkla!
-Facebook grubumuz için tıkla!
-Telegram grubumuz için tıkla!
-Whatsapp Duyuru Kanalımız için tıkla!
-Twitter hesabımız için tıkla!
-Threads hesabımız için tıkla!
-Linkedin hesabımız için tıkla!

Diğer projeler için tıkla!

 • 00

  günler

 • 00

  saatler

 • 00

  dakikalar

 • 00

  saniyeler

Tarih

Tem 01 2024 - Haz 30 2025

Zaman

Tüm Günler

Pasaport Türü

Bordo Pasaport,
Yeşil Pasaport / Schengen (Geçerli Vizesi veya Vatandaşlık olan)
Proje Türü

Güncel Diğer Projeler

Haziran 2024
Temmuz 2024
Etkinlik bulunamadı!
Daha Fazla Yükle