• awesome images 0(506) 281 08 09
 • info@eplusturkiye.org

İspanya Kısa Dönem ESC Projesi

İspanya’nın Cambados şehrinde 01/03/2024 – 30/11/2024’te 8 hafta olacak İspanya Kısa Dönem ESC Projesi için katılımcılar aranmaktadır!

AKTİVİTE AÇIKLAMASI

Gıda güvenliği ve beslenme savunusu stratejilerinin ve projelerinin uygulanmasını destekle: ACF’nin ülkelerdeki programlarından kaynaklanan “kanıtların” derlenmesine ve önerilerin üretilmesine katıl, bölgesel çalışma grupları ve bölgesel savunma stratejisi ile uyumlu olarak savunma mesajlarının/argümanlarının geliştirilmesine aktif olarak katıl, FNS savunusu stratejisi hakkında pozisyon belgelerinin ve raporların geliştirilmesine katkıda bulun, vb. Ortağınız ve sivil toplum örgütleri (STK’lar) ile ortak savunmayı destekle: Bölgesel ortaklarla eylem planlarının geliştirilmesi ve uygulanmasına katıl, ortaklarla bölgesel atölye çalışmalarının düzenlenmesine katıl, vb. Bölgesel ve ülke faaliyetlerinin iletişimi ve görünürlüğünü destekle: Bölgesel savunma belgelerinin tasarımına ve yayılmasına katkıda bulunun ve öğrenilen derslerden yararlanın, vb. ESC Gönüllüler İnisiyatifi hakkında iletişim ve farkındalık.

AKTİVİTE SÜRESİNCE EĞİTİM

Gönüllünün beceri ve yeteneklerini geliştirmek için görev sırasında eğitim de sunulacaktır.

KONAKLAMA, YEMEK VE SEYAHAT DÜZENLEMELERİ

Konaklama, seyahat masrafları, vize, ön yerleştirme tıbbi muayene + aşılar (yalnızca ülke için zorunlu ise), harç karşılanacaktır. İhtiyaç durumunda, Daha Az Fırsatlar Desteği de karşılanacaktır. Temel ihtiyaçları (yiyecek ve kişisel hijyen ürünleri gibi) karşılamak için aylık Biriken Yaşama Yardımı sağlanacaktır.

KATILIMCI PROFİLİ

Uluslararası ilişkiler, uluslararası kalkınma, siyaset bilimi, insani eylem, İletişim. İngilizce ve Fransızca. Yazma ve iletişim, Analiz, ağ kurma, Belgelerin tasarlanması ve taslağı, BT bilgisi (Paket Ofis). Savunma tekniklerinin, hareketliliğin ve/veya lobinin minimum bilgisi. Kalkınma ve insani yardım savunusunu ve/veya insani bağlamı anlamak. Hedef kitlelerle hassas durumları diplomatik bir şekilde ele alma ve verimli ilişkiler kurma yeteneği. Bilgilendirilmiş ve şeffaf karar verme.

İspanya Kısa Dönem ESC Projesi

Proje Yeri: Cambados , İspanya

Proje Faaliyet Tarihi: 01/03/2024 – 30/11/2024

Son Başvuru Tarihi: 30/09/2024

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Not: Proje katılımcı ülkesi ve son başvuru tarihi olası güncellemeler ile değişiklik gösterebilir.

Proje alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Proje www.erasmusplusturkiye.com sorumluluğunda değildir. Detaylar ve çok daha fazlası için ev sahibi kurum ile iletişime geçmenizi öneririz.

European Solidarity Corps (ESC) Programı Nedir?

ESC Programı hakkında detaylı bilgi edinmek için Buradaki Yazımızı okumanızı öneririz.

Avrupa Dayanışma Programı – ESC Kayıt Rehberi ulaşmak için Buraya tıklayınız. Gençlik portalına detaylı bir şekilde kayıt işlemleri anlatılmaktadır.

Projelere Başvuru Rehberi ‘nden projelere başvuru yaparken yardım alabilirsiniz. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram hesabımız için tıkla!
-Facebook grubumuz için tıkla!
-Telegram grubumuz için tıkla!
-Whatsapp Duyuru Kanalımız için tıkla!
-Twitter hesabımız için tıkla!
-Threads hesabımız için tıkla!
-Linkedin hesabımız için tıkla!

Diğer projeler için tıkla

 • 00

  günler

 • 00

  saatler

 • 00

  dakikalar

 • 00

  saniyeler

Etiketler:,

Tarih

Mar 01 2025

Zaman

Tüm Günler

Pasaport Türü

Bordo Pasaport,
Yeşil Pasaport / Schengen (Geçerli Vizesi veya Vatandaşlık olan)

Ülke

İspanya
Proje Türü

Güncel Diğer Projeler

Temmuz 2024
Ağustos 2024
Etkinlik bulunamadı!
Daha Fazla Yükle