• awesome images 0(506) 281 08 09
 • info@eplusturkiye.org

Gürcistan Uzun Dönem ESC Projesi

Gürcistan ‘nın Tiflis şehrinde 30/06/2024 – 28/06/2025 tarihleri arasında toplam 52  hafta olarak gerçekleşecek olan Gürcistan Uzun Dönem ESC Projesi için katılımcılar aranmaktadır!

ETKİNLİK AÇIKLAMASI

Misyona iletişim görevlerinde yardımcı olmak: proje iletişim planı geliştirmek ve takibini gerçekleştirmek, kuruluşun kamu imajını ve halkla ilişkilerini yönetmek, misyonun sosyal medyasını güncellemek, iletişim materyalleri geliştirmede destek, yayınlar, basın bültenleri vb. hazırlamak, belgelendirme ve En iyi uygulamaları paylaşmak, proje etkinliklerini/başarılarını sosyal medyada tanıtmak, raporlara girdi sağlamak, ilgili personeli çalışmalarında ve projelerinde iletişim ve görünürlük araçlarını/protokollerini kullanma konusunda eğitmek, AAH’ın çalışmalarını yakalamak için program ekibiyle yan yana çalışmak iletişim/görünürlük materyallerinde cinsiyetçi olmayan iç ve dış iletişimi teşvik etmek, iç ve dış misyon iletişiminde yeni cinsiyetçi olmayan iletişim kurallarını yaymak ve uygulamak, iş misyonunu görünür kılmak ve bunun şirket üzerindeki olumlu etkisini sağlamak için Genel Merkez iletişim departmanı ile yakın işbirliği içinde çalışmak. faydalanıcılarımız. ESC Yardım Gönüllüleri Girişimi hakkında iletişim ve farkındalık.

KONAKLAMA, YEMEK VE ULAŞIM DÜZENLEMELERİ

Konaklama, seyahat masrafları, vize, dağıtım öncesi tıbbi kontrol + aşılar (sadece ülke için zorunlu olması durumunda), harçlık karşılanacaktır. İhtiyaç halinde Daha Az İmkan Desteği de karşılanacaktır. Gıda ve kişisel hijyen malzemeleri gibi temel ihtiyaçların karşılanması için aylık Geçimlik Toplu Ödeme sağlanacaktır.

FAALİYET SIRASINDA EĞİTİM

Gönüllünün beceri ve yeterliliklerini geliştirmek için görevlendirme sırasında eğitim de sunulacaktır.

KATILIMCI PROFİLİ

Halkla İlişkiler veya İletişim alanında lisans mezunu olmak. Mükemmel İngilizce bilgisi (C2); Rusça düşünüldü. Mükemmel bilgisayar becerileri ve grafik tasarım yazılımına ilişkin temel bilgi; mükemmel yazma becerileri; sonuç odaklı, proaktif, yaratıcı, iletişimsel ve iyimser; iyi kişilerarası ilişkiler, ağ oluşturma ve iletişim becerileri; gönüllülük konusunda bilgi ve deneyim; Gelişime katkıda bulunma ve başkalarına hizmet etme konusunda motive olurlar. Cinsiyet eşitliğinin desteklenmesi veya cinsiyet eşitliğine kişisel bağlılık ile ilgili konularda değerli önceki deneyim.

Proje Yeri: Tiflis, Gürcistan

Proje Faaliyet Tarihi: 30/06/2024 – 28/06/2025

Son Başvuru Tarihi: Belirtilmemiştir

Proje Sahibi: Açlığa Karşı Eylem Güney Kafkasya

Gürcistan Uzun Dönem ESC Projesi

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Not: Proje katılımcı ülkesi ve son başvuru tarihi olası güncellemeler ile değişiklik gösterebilir.

Proje alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Proje www.erasmusplusturkiye.com sorumluluğunda değildir. Detaylar ve çok daha fazlası için ev sahibi kurum ile iletişime geçmenizi öneririz.

European Solidarity Corps (ESC) Programı Nedir?

ESC Programı hakkında detaylı bilgi edinmek için Buradaki Yazımızı okumanızı öneririz.

Avrupa Dayanışma Programı – ESC Kayıt Rehberi ulaşmak için Buraya tıklayınız. Gençlik portalına detaylı bir şekilde kayıt işlemleri anlatılmaktadır.

Projelere Başvuru Rehberi ‘nden projelere başvuru yaparken yardım alabilirsiniz. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram hesabımız için tıkla!
-Facebook grubumuz için tıkla!
-Telegram grubumuz için tıkla!
-Whatsapp Duyuru Kanalımız için tıkla!
-Twitter hesabımız için tıkla!
-Threads hesabımız için tıkla!
-Linkedin hesabımız için tıkla!

Diğer projeler için tıkla!

 • 00

  günler

 • 00

  saatler

 • 00

  dakikalar

 • 00

  saniyeler

Etiketler:, ,

Tarih

Haz 30 2024 - Haz 28 2025

Zaman

Tüm Günler

Pasaport Türü

Bordo Pasaport,
Yeşil Pasaport / Schengen (Geçerli Vizesi veya Vatandaşlık olan)
Proje Türü

Güncel Diğer Projeler

Haziran 2024
Temmuz 2024
Etkinlik bulunamadı!
Daha Fazla Yükle