• awesome images 0(506) 281 08 09
 • info@eplusturkiye.org
Finlandiya Eğitim Kursu Projesi

Finlandiya Eğitim Kursu

Finlandiya’nın Espoo şehrinde 18/11/2024 – 22/11/2024 tarihleri arasında gerçekleşecek olan 5 Günlük Finlandiya Eğitim Kursu Projesi için katılımcılar aranmaktadır!

AKTİVİTE AÇIKLAMASI

3 eğitim gününde, dezavantajlı geçmişe sahip gençler için Erasmus+ Gençlik Değişimlerinin sunduğu olanakları size gösteriyoruz. Uluslararası bir gençlik projesi, birlikte çalıştığınız dezavantajlı gençler için hayat değiştiren bir fırsat olabilir: örneğin, azınlık kökenli, özel ihtiyaçları olan, sosyo-ekonomik zorlukları olan, ayrımcılığa uğramış gruplar, zor durumlarda, sınırlı fırsatlara sahip olanlar…

Bilmek Önemli

Çalışma dili (uluslararası) İngilizce olacaktır. İngilizcenizin mükemmel olması gerekmez, ancak sunumları takip edebilmeniz ve İngilizce tartışmalar yapabilmeniz gerekir.

Etkinlikten iki hafta önce Zoom üzerinden 2 saatlik bir çevrimiçi hazırlık toplantısı olacak.

Herkesin katılabilmesi için farklı ihtiyaçları karşılamaya açığız (örneğin, engelli veya sağlık durumu olan kişiler, bekar anneler, coğrafi dezavantajı olan kişiler…). Destek olanakları ile ilgili olarak SALTO Inclusion tony@salto-youth.net ile iletişime geçin.

HEDEFLER

Uluslararası Gençlik Değişimleri, kuruluşunuzun kapsayıcı hedeflerine ulaşmak için ödüllendirici bir metodolojidir.

Bu “HERKES için Gençlik Değişimleri” kursu size neyin mümkün olduğuna dair somut örnekler verir, diğer kapsayıcı gençlik örgütleriyle temasa geçmenizi sağlar, özellikle gençlik dahil etme projeleri için hangi finansmanın mevcut olduğunu gösterir ve denemek istemeniz durumunda süreç boyunca size adım adım yol gösterir.

Kursun sonunda, kuruluşunuzda daha az fırsata sahip gençlerle/gençler için bir gençlik değişimi düzenlemeye başlamaya hazır olacaksınız.

KONAKLAMA, YEMEK VE SEYAHAT DÜZENLEMELERİ

Katılım ücreti

Bu kurs için seçilirseniz, kursa katılımla ilgili tüm masraflar (tek kişilik odalarda konaklama, seyahat, vize vb.), ülkeden ülkeye değişen KATILIM ÜCRETİ hariç, bu projede yer alan Ulusal Ajanslar/SALTO merkezleri tarafından karşılanacaktır.

Konaklama ve yemek

Finlandiya Erasmus+ NA, konaklamayı organize edecek ve kurs süresince konaklama ve yemek masraflarını karşılayacaktır.

Tek kişilik odalarda konaklayacaksınız.

Seyahat geri ödemesi

Finansal detaylar ve seyahat biletlerinizin rezervasyonunu nasıl ayarlayacağınız ve seyahat masraflarınızın geri ödenmesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen Erasmus+ Gençlik ajansınızla iletişime geçin (komşu ülkelerden başvuru sahipleri bölgeleri için SALTO ile iletişime geçin).

KATILIMCI PROFİLİ

Bu kurs, dezavantajlı geçmişe sahip gençlerle (örneğin, sosyal, ekonomik, eğitimsel, coğrafi, kültürel, sağlık ve engellilik zorluklarıyla karşı karşıya) doğrudan çalışan Erasmus+ Gençliğine (örneğin gençlik çalışanı, sosyal hizmet uzmanı,…) YENİ GELENLER içindir.

Daha önce hedef grubunuzla ASLA uluslararası bir gençlik projesi düzenlemediyseniz ve neyin mümkün olduğunu bilmek istiyorsanız, bu kurs tam size göre!

Gençler için hareketlilik projeleri düzenlediyseniz, lütfen daha uygun bir gençlik çalışması eğitimi için Avrupa Eğitim Takvimini kontrol edin, çünkü bu kurs YENİ GELENLER içindir 😉

Bu kurs, okul değişimleri veya öğrenciler için projeler gibi okulla ilgili etkinlikler için DEĞİLDİR (bunun için lütfen Erasmus+’ın Hayat Boyu Öğrenme meslektaşları ile iletişime geçin).

Bu kurs, özel ihtiyaçları olan adayları memnuniyetle karşılamaktadır (örn. sağlık koşulları, engellilik, bekar anneler,…) Destek olanakları ile ilgili olarak SALTO Inclusion tony@salto-youth.net ile iletişime geçin.

Proje Yeri: Espoo, Finlandiya

Proje Faaliyet Tarihi: 18/11/2024 – 22/11/2024

Son Başvuru Tarihi: 08/09/2024

Proje Sahibi: SALTO Kapsayıcılık ve Çeşitlilik (SALTO Kaynak Merkezi)

Eş-organizatör(ler):SALTO EECA & Finlandiya Erasmus+ NA

Finlandiya Eğitim Kursu Projesi

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ.

Not: Proje katılımcı ülkesi ve son başvuru tarihi olası güncellemeler ile değişiklik gösterebilir.

Proje alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Proje www.erasmusplusturkiye.com sorumluluğunda değildir. Detaylar ve çok daha fazlası için ev sahibi kurum ile iletişime geçmenizi öneririz.

Erasmus+ Eğitim Kursu Programı Nedir?

Eğitim kursu programı hakkında detaylı bilgi edinmek için Buradan okumanızı öneririz.

Salto Youth Proje Başvuru Rehberine ulaşmak için Buraya tıklayın.

Erasmus+ Eğitim Kursu Programı Nedir?

Eğitim kursu programı hakkında detaylı bilgi edinmek için Buradan okumanızı öneririz.

Salto Youth Proje Başvuru Rehberine ulaşmak için Buraya tıklayın.

Bizi takip etmeyi unutma!
-Instagram hesabımız için tıkla!
-Facebook grubumuz için tıkla!
-Telegram grubumuz için tıkla!
-Whatsapp Duyuru Kanalımız için tıkla!
-Twitter hesabımız için tıkla!
-Threads hesabımız için tıkla!
-Linkedin hesabımız için tıkla!

Diğer projeler için tıkla!

 • 00

  günler

 • 00

  saatler

 • 00

  dakikalar

 • 00

  saniyeler

Tarih

Kas 18 - 22 2024

Zaman

Tüm Günler

Pasaport Türü

Bordo Pasaport,
Yeşil Pasaport / Schengen (Geçerli Vizesi veya Vatandaşlık olan)

Ülke

Finlandiya

Güncel Diğer Projeler

Temmuz 2024
Ağustos 2024
Etkinlik bulunamadı!
Daha Fazla Yükle