• awesome images 0(506) 281 08 09
 • info@eplusturkiye.org
Bulgaristan Uzun Dönem ESC Projesi

Bulgaristan Kısa Dönem ESC Projesi

Bulgaristan’ın Sofya şehrinde 08/07/2024 – 08/08/2024 tarihleri arasında toplam 4 hafta olarak gerçekleşecek olan Bulgaristan Kısa Dönem ESC Projesi için katılımcılar aranmaktadır!

AKTİVİTE AÇIKLAMASI

Önemli: Bu fırsata başvurmak istiyorsanız, lütfen başvuru formunu doldurun: Başvuru Formu The Next Chapter, gönüllüler ve yerel topluluklar için hem sağlıklı bir yaşam tarzını hem de olumlu bir refahı teşvik eden sağlıklı bir ortam oluşturma konseptine dayanmaktadır. Pratik ve açık hava etkinliklerini, topluluk oluşturma ve sanatı keşfetmeye ilgi duyuyor musunuz? Gönüllü olarak, Synergy Gönüllülük ve Öğrenme Merkezi’nde (BG) konaklama ve doğa, iyi yemekler, güzel dostluklar ve uluslararası atmosferin tadını çıkarma şansınız olacak. Merkezi inşa etmek, bahçe işleri yapmak, boyamak, iyileştirmek ve yerel halkla bağlantı kurmak ve hobilerinizi diğer gönüllülerle paylaşma fırsatları bulacaksınız. Sizce de ilginç değil mi? Daha fazla bilgi için Infopack’a göz atın: Infopack

Aktivite Süresince Eğitim

Çalışmanız her zaman deneyimli kolaylaştırıcılarımız tarafından desteklenecek. Size yapacağınız etkinliklerde rehberlik edecekler, tavsiyelerde bulunacaklar ve deneyimlerini sizinle paylaşacaklar. Bu sayede kaldığınız süre boyunca mümkün olduğunca çok şey öğrenip deneyimleyeceksiniz.

KONAKLAMA, YEMEK VE SEYAHAT DÜZENLEMELERİ

Gönüllüler, 2022’de açılan “Synergy House” – Eğitim ve Dinlenme Merkezi’nde ağırlanacaklar. Bu merkez, büyük şehirlerin dışında gayri resmi eğitim ve gençlik çalışmaları için alan yaratmayı ve genç insanlara kendilerini keşfetme imkanı sunmayı amaçlamaktadır. “Synergy House” hakkında daha fazla bilgi için buraya bakabilirsiniz. Cebir paranız – Günlük yaşam masraflarınız için 5€ alacaksınız. Yemek – Hep birlikte pişirmek için haftalık bir grup bütçesi alacaksınız. Seyahat masrafları – Ev ve Sofya arasındaki mesafeye göre seyahat masraflarınız karşılanacaktır.

KATILIMCI PROFİLİ

18-30 yaş arası (04 Haziran 2024 tarihinden önce 31 yaşından büyük olmayacak) Hazır olmak: – Sağlıklı bir yaşam tarzı ve kültürel mirasın korunması – Pratik iş deneyimi – Avrupa’nın dört bir yanından insanlarla küçük bir toplulukta yaşamak – Yerel topluluklara bağlanmak ve olumlu değişiklikler yapmak – İnisiyatif almak ve kendileri ve diğerleri için fırsatlar yaratmak – Bulgaristan dağlarında temel koşullarla dört hafta boyunca kırsal doğal bir ortamda yaşamak – Destekleyici bir topluluk içinde farklı kültürler paylaşmak ve farklı insanları anlamak – Kişisel bir proje veya kişisel girişim oluşturmak

Bulgaristan Kısa Dönem ESC Projesi

Proje Yeri: Sofya, Bulgaristan

Proje Faaliyet Tarihi: 08/07/2024 – 08/08/2024

Son Başvuru Tarihi: Belirtilmemiştir.

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Not: Proje katılımcı ülkesi ve son başvuru tarihi olası güncellemeler ile değişiklik gösterebilir.

Proje alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Proje www.erasmusplusturkiye.com sorumluluğunda değildir. Detaylar ve çok daha fazlası için ev sahibi kurum ile iletişime geçmenizi öneririz.

European Solidarity Corps (ESC) Programı Nedir?

ESC Programı hakkında detaylı bilgi edinmek için Buradaki Yazımızı okumanızı öneririz.

Avrupa Dayanışma Programı – ESC Kayıt Rehberi ulaşmak için Buraya tıklayınız. Gençlik portalına detaylı bir şekilde kayıt işlemleri anlatılmaktadır.

Projelere Başvuru Rehberi ‘nden projelere başvuru yaparken yardım alabilirsiniz. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram hesabımız için tıkla!
-Facebook grubumuz için tıkla!
-Telegram grubumuz için tıkla!
-Whatsapp Duyuru Kanalımız için tıkla!
-Twitter hesabımız için tıkla!
-Threads hesabımız için tıkla!
-Linkedin hesabımız için tıkla!

Diğer projeler için tıkla!

 • 00

  günler

 • 00

  saatler

 • 00

  dakikalar

 • 00

  saniyeler

Tarih

Tem 08 2024 - Ağu 08 2024

Zaman

Tüm Günler

Pasaport Türü

Bordo Pasaport,
Yeşil Pasaport / Schengen (Geçerli Vizesi veya Vatandaşlık olan)

Ülke

Bulgaristan
Proje Türü

Güncel Diğer Projeler

Haziran 2024
Temmuz 2024
Etkinlik bulunamadı!
Daha Fazla Yükle