• awesome images 0(506) 281 08 09
  • info@eplusturkiye.org
  • Anasayfa
  • İstanbul Atölye Kafası'nda ErasmusPlus Türkiye Buluşması - E+ Türkiye

İstanbul Atölye Kafası’nda ErasmusPlus Türkiye Buluşması: Erasmus+ ve Yurt Dışı Fırsatları Hakkında Heyecan Dolu Bir Gün!

Merhaba değerli ErasmusPlus Türkiye takipçileri! 24 Ocak Çarşamba 2024 tarihinde, saat 18.00-20.30 arasında Atölye Kafası Kafe’de gerçekleşecek olan kahve buluşması etkinliği için geri sayım başladı. Bu muhteşem etkinliği kaçırmak istemeyeceksiniz!

Eğer yurt dışında bulunma ve yurt dışı fırsatları hakkında konuşmak istiyorsanız, bu etkinlik tam size göre. İşte etkinliğin içeriği:

Erasmus+ programı ve diğer yurt dışı fırsatları hakkında doğru adımlarla ilerleme, Yurt dışı fırsatları ve seyahat rotaları oluşturma ,Yurt dışı projelerine nasıl dahil olunur ve çok daha fazlası…

Etkinliğe katılmak tamamen ÜCRETSİZ! Ancak katılım sayısı sınırlı, bu nedenle yerini hemen ayırtmak için başvuru formunu doldurmayı unutma. Kendi başına katılabileceğin gibi, arkadaşını da davet edebilirsin.

Etkinlik adresi: Yavuz Sultan Selim, Kadir Has Kavşağı 75/D, 34083 Fatih/İstanbul

Bu fırsatı kaçırmamak için şimdi başvuru formunu doldurabilirsin. Kahveni al ve yurt dışı fırsatları hakkında heyecan dolu bir günü İstanbul Atölye Kafası Kahve Buluşması’nda bizimle geçir!

Teknik Detay

• Kontenjanımız 50 kişi ile sınırlıdır.

• Toplantımız iki buçuk saat arası sürecektir.

• Tüm ErasmusPlus Türkiye ailesi davetlidir.

LÜTFEN SADECE BU TOPLANTIYA KATILACAKSAN FORMU DOLDUR.

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.

Eğer merak ettikleriniz veya sormak istedikleriniz varsa, lütfen yorum kısmına bırakın. Bizimle iletişimde kalın ve Erasmus+ ve yurt dışı projeleri dünyasında yeni fırsatları kaçırmayın!

Merak ettiklerinizi ve sormak istediklerinizi yorum kısmına bırakabilirsiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram, FacebookTwitterTelegramWhatsapp Duyuru Kanalı

Erasmus+ ve ESC projeleri için BURAYA tıkla!

ErasmusPlus Türkiye Tanışma Toplantısı’na Davetlisiniz!

Yorum Yap