• awesome images 0(506) 281 08 09
  • info@eplusturkiye.org
  • Anasayfa
  • ERASMUSPLUS TÜRKİYE PARTNERLERİNİ ARIYOR - E+ Türkiye

ERASMUSPLUS TÜRKİYE İLE PARTNER OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Erasmus Plus Türkiye ortaklık, network ve olumlu değişimi teşvik etme ilkeleriyle hareket eder. Partnerlerimizin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için küresel sosyal medya kanallarımızdan , 67 üniversitede 88 temsilci ve yönetim takımımızla beraber 108 kişilik uzman ekibimizden ve güvenimizden yararlanarak Türkiye’deki geniş bir kuruluş yelpazesiyle işbirliği yapıyoruz. İş ortaklarımıza gelince, onların kurumsal sosyal sorumluluk ve pazarlama stratejilerini tam olarak anlıyoruz. 

ErasmusPlus Türkiye olarak  tek odak noktamız, başarılı marka ve partnerlik ilişkileri oluşturmaktır. Tecrübeli ekibimiz ile siz değerli partnerlerimizle çözüm ortaklığı yapıyoruz.

Yurtdışı fırsatlarını sizlerle paylaştığımız platformumuzda birlikte büyümek için partnerlik ağımız genişletiyoruz. Yurt dışından ve yurt içinden birçok partneri bulunan, bünyesinde AB projeleri yazan dernek barındıran ve aylık 3 milyondan fazla erişimi olan ErasmusPlus Türkiye platformumuza ve partnerlik ağımıza sizde katılın.

ErasmusPlus Türkiye partneri olarak kazanımlarınız ne olacak?

Kurumunuzun projelerine katılımcı aranmasına yardımcı olmak, kurumunuzun prestijini arttırmak,projelerinizin hem Türkiye hem de Dünya çapında duyurulmasını sağlamak,kurumunuzun etkinliklerinin duyurulmasını ve yaygınlaştırmasını sağlamak,partner kurumların düzenlediğimiz etkinliklerden, kurslardan, projelerden yararlanma imkanı  sağlamak gibi birçok fırsat elde edeceksiniz.

Uzmanlığımız ve ağlarımız, küreselleşme, kurumunuzun uluslararasılaşması veya yerel toplulukları harekete geçirme gibi yüksek profilli konuları ele alan etkinlikler oluşturmak için ortaklarla birlikte çalıştığımız anlamına gelir.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için sosyal odaklı programlar yürütme konusundaki uzmanlığımızı kullanabiliriz. Bir programın geliştirilmesi ve teşvik edilmesinden, ilişkiler kurmaya ve çalışanların katılımını sağlamaya kadar, çabalarınızın etkili olmasını sağlamak için tam bir ortak olarak hareket edeceğiz.

Küresel olarak güvenilen sosyal medya hesaplarımız ve hinterlandımızda , kurumsal  profilinizi hem ülke çapında hem de uluslararası olarak tanıtabiliyoruz.

Yeni projeler etkinlikler üretmekte harika olabilirsiniz, ancak etkinliklerinizi duyurmakta zorlanıyor olabilisiniz.  Beceri ve zekaya sahip bir ortağın devreye girip bu boşlukların doldurabileceği yer ErasmusPlus Türkiyedir.Sosyal medya platformlarımız ve web sitemiz aracılığı ile kurumunuzun marka değerinin arttırılmasına yardımcı olmak için bütün kanallarımızla yanınızda yer alacağız.

Uluslararası düşünceye sahip genç insanlara erişimimiz ve yerel ve uluslararası kuruluşlar dahil olmak üzere ağımızla yeni hedef kitlelere ulaşmanıza yardımcı olabiliriz. ErasmusPlus Türkiye  aracılığıyla bir etkinliğe, sergiye veya programa sponsor olduğunuzda, tam çevrimiçi ve çevrimdışı pazarlama altyapımızdan ve uzmanlığımızdan yararlanacaksınız.

Kimler Başvurabilir?

Gençlik dernekleri

Gençlik konseyleri

Ağlar

Vakıflar

İnisiyatifler

Öğrenci Kulüp ve Toplulukları

Kar amacı gütmeyen sosyal girişimler ve kooparatifler

Kurumsal şirketler.

Detaylı bilgi ve başvuru için info@erasmusplusturkiye.com adresine mail atabilirsiniz

Yorum Yap